Ekskluzywny apartament z panoramicznymi widokami na morze w Esteponie

Spektakularne widoki, hojna przestrzeń, bliskość plaży

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

487 000 EUR

Opis oferty

Osiedle położone w zachodniej części Estepony, pozwala cieszyć się panoramicznymi widokami na morze. Ekskluzywne osiedle składa się z 84 mieszkań z obszernymi przestrzeniami wewnętrznymi, dużymi tarasami, spektakularnymi widokami oraz bogatymi strefami wspólnymi. To okazja by zamieszkać w nieporównywalnym otoczeniu, zaledwie kilka metrów od plaży oraz w otoczeniu zielonych terenów. Awangardowa architektura i nowoczesny projekt pozwalają poczuć maksymalną wyłączność jaką daje natura, pozwalając się cieszyć komfortem i ekskluzywnością w prestiżowej lokalizacji.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 155 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

118 m2

powierzchnia tarasu

25.6 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-zachodnia

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

2

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

odległość od pola golfowego

4 km

odległość od lotniska

86 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Ekskluzywna lokalizacja blisko plaży

WNĘTRZA

Hojna przestrzeń

WIDOKI

Panoramiczne widoki

STREFA WSPÓLNA

Bogata strefa wspólna

WIDOKI

Spektakularne widoki

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.