Elegancki komfort z andaluzyjskim charakterem

Górski krajobraz, widok na morze, poczucie przestrzeni

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

695 000 EUR

Opis oferty

Apartament prezentowany w ofercie położony jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, w którym znajduje się łącznie tylko pięć apartamentów. Nieruchomość położona jest w luksusowym, zamkniętym kompleksie na terytorium malowniczego podregionu Benahavis. Apartament łączy w sobie komfort i elegancję, kreuje atmosferę równowagi, sprawia, że to co na zewnątrz przenika do wewnątrz, zapraszając krajobraz do swojego wnętrza. Kompleks jest bardzo przestronny o powierzchni 158.000 m2, oferuje relaksujący styl życia, posiada zewnętrzny basen dla dorosłych oraz dla dzieci, saunę, siłownię, ponadto sąsiaduje z prestiżowym polem golfowym, którego zieleń sprawia, że otoczenie jeszcze bardziej odpręża. Jest to wyjątkowa oaza na śródziemnomorskim wybrzeżu Costa del Sol.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 209 m2

odległość od plaży: 7 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

122 m2

powierzchnia tarasu

80 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo - zachodnia

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

2018

termin zakończenia budowy

2021

odległość od pola golfowego

2 km

odległość od lotniska

72 km

Wyróżniki oferty

OTOCZENIE

Górski krajobraz

STYL

Andaluzyjski charakter

WIDOK

Widok na morze

KOMPLEKS

Przestronny charakter kompleksu

BASEN

Wspólny basen

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.