Elegancki komfort z andaluzyjskim charakterem

Górski krajobraz, widok na morze, poczucie przestrzeni

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

560 000 EUR

Opis oferty

Apartament prezentowany w ofercie położony jest na parterze dwupiętrowego budynku, w którym znajduje się łącznie tylko pięć apartamentów. Nieruchomość położona jest w luksusowym, zamkniętym kompleksie na terytorium malowniczego podregionu Benahavis. Apartament łączy w sobie komfort i elegancję, kreuje atmosferę równowagi, sprawia, że to co na zewnątrz przenika do wewnątrz, zapraszając krajobraz do swojego wnętrza. Kompleks jest bardzo przestronny, oferuje relaksujący styl życia, posiada zewnętrzny basen dla dorosłych oraz dla dzieci, saunę, siłownię, ponadto sąsiaduje z prestiżowym polem golfowym, którego zieleń sprawia, że otoczenie jeszcze bardziej odpręża. Jest to wyjątkowa oaza na śródziemnomorskim wybrzeżu Costa del Sol.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 167 m2

odległość od plaży: 7 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia tarasu

45 m2

ogródek przydomowy

164 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo - zachodnia

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

2018

termin zakończenia budowy

2021

odległość od pola golfowego

2 km

odległość od lotniska

72 km

Wyróżniki oferty

OTOCZENIE

Górski krajobraz

STYL

Andaluzyjski charakter

WIDOK

Widok na morze

KOMPLEKS

Przestronny charakter kompleksu

BASEN

Wspólny basen

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.