Niepowtarzalny apartament u podnóża gór Sierra de Mijas

Nieprzeciętna inwestycja butikowa, przestronny taras słoneczny, ekologiczne osiedle

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

1 680 000 EUR

Opis oferty

To unikalna inwestycja, którą wyróżnia rozległa fasada o długości 16 metrów dla każdego z apartamentów. Wysokiej jakości i innowacyjna inwestycja butikowa została zaprojektowana tak, aby zaoferować najlepsze, współczesne doświadczenia mieszkaniowe w południowej Hiszpanii. Położenie u podnóża gór Sierra de Mijas z widokiem na naturalne otoczenie przyległego pasa zieleni, nadaje temu projektowi ekskluzywny charakter. Niska zabudowa składa się tylko z 2 pięter, poziomu ogrodowego i penthousu. Jest to jeden z bardziej pionierskich projektów nieruchomości w Hiszpanii, o czym świadczy fakt, że jest jednym z pierwszych ekologicznych i przyjaznych środowisku osiedli na Costa del Sol. To idealne miejsce na relaks i odpoczynek w otoczeniu przyrody i spokoju.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 320 m2

odległość od plaży: 1,5 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

130 m2

powierzchnia tarasu

59 m2

solarium

131 m2

widok

na morze

ekspozycja

północna

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

miejsce postojowe zewnętrzne

komórka lokatorska

nie

termin zakończenia budowy

2025

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

20 km

Wyróżniki oferty

BUTIKOWA INWESTYCJA

Najlepsze doświadczenia mieszkaniowe

SOLARIUM

Przestronny taras słoneczny z jacuzzi

PIONIERSKI PROJEKT

Ekologiczne i przyjazne środowisku osiedle

DESIGN

Stylowy design

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higueron swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.