Nowoczesna willa z panoramicznymi widokami

Panoramiczne widoki, bliskość natury oraz tętniących życiem miast

Lokalizacja

Costa del Sol, Malaga

Cena

2 300 000 EUR

Opis oferty

Ta nowoczesna willa położona jest w tak zwanym "złotym trójkącie", czyli pomiędzy Marbellą, Estopeną, a Behahavis. Rejon ten słynie z najdroższych willi świata oraz wszechogarniającego luksusu. Willa posiada trzy sypialnie z prywatnymi łazienkami oraz dodatkowe trzy łazienki dla gości, do tego dostęp do prywatnego basenu na tarasie. Wille zostały wkomponowane w otoczenie, niezaburzając naturalnej harmonii okolicy. Wysokie sufity otwierają przestrzeń przez panoramiczne okna, wpuszczając dużo światła dziennego i dając zniewalający widok na okolicę. Jest to idealna inwestycja dla osób poszukujących zarówno spokoju, jak i bliskości tętniących życiem, luksusowych miast.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 6

powierzchnia budowlana: 558 m2

odległość od plaży: 7 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

349 m2

powierzchnia działki

989 m2

powierzchnia tarasów

93 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

10 x 3m

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

I kwarta 2024

odległość od pola golfowego

2 km

odległość od lotniska

70 km

Wyróżniki oferty

PRYWATNOŚĆ

prywatny basen

HARMONIA

Naturalne kolory

NOWOCZESNOŚĆ

Innowacyjny projekt

STREFA WSPÓLNA

Siłownia i basen

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.