Nowoczesny styl i luksus w prestiżowej lokalizacji

Wygodny apartament w nowoczesnym budownictwie, prestiżowa lokalizacja

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

405 000 EUR

Opis oferty

Apartamenty w tej inwestycji są synonimem luksusu w nowoczesnym wydaniu, gdzie styl, komfort, funkcjonalne rozwiązania oraz liczne udogodnienia sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe. Elegancka, nowoczesna stylistyka osiedla, jak również gustowna architektura krajobrazu i wysokiej jakości strefy wspólne zorientowane na komfortowy styl życia mieszkańców zapewniają zadowolenie nawet bardzo wymagającego klienta. Tutejsze apartamenty i penthousy zostały stworzone z myślą o odpowiedniej jakości życia w pięknym, naturalnym otoczeniu w pobliżu tego, co Costa del Sol ma najlepszego do zaoferowania. Dzisiejszy luksusowy styl życia wymaga płynnego wzornictwa, które łączy przestrzeń życiową wewnątrz i na zewnątrz. W ten właśnie sposób połączono wygodny, stylowy salon z jadalnią oraz idealnym miejscem na relaks i rozrywkę na tarasie, aby móc w pełni wykorzystać panoramiczny widok na morze ze znacznego wzniesienia.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 111 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

96 m2

powierzchnia tarasu

37 m2

ogródek przydomowy

25 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin zakończenia budowy

XII/2019

odległość od pola golfowego

5 km

odległość od lotniska

69 km

Wyróżniki oferty

WIDOK

Znakomity widok na morze

ARCHITEKTURA

Nowoczesne budownictwo

FUNKCJONALNOŚĆ

Otwarte, jasne przestrzenie

STREFA WSPÓLNA

Funkcjonlna strefa wspólna

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.