Wyjątkowy apartament w Fuengiroli w bliskiej odległości od plaży

Nowoczesna architektura, bogata strefa wspólna, basen typu infinity z widokami na morze

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

999 000 EUR

Opis oferty

Nowoczesny kompleks mieszkalny w fantastycznej lokalizacji w przepięknej Fuengiroli. Apartamenty zostały rozmieszczone w 4 blokach mieszkalnych, w taki sposób by wszystkie mogły bez zakłóceń korzystać z najpiękniejszych widoków jakie gwarantuje jego położenie. Od starannie zaprojektowanego głównego wejścia, po najmniejszy szczegół każdej indywidualnej przestrzeni, jak i również szczególnie bogata strefa wspólna, ukazują odrębność i
wyjątkowy charakter tego ekskluzywnego miejsca. Osiedle jest położone między najpopularniejszymi miastami Costa del Sol, Malagą i Marbellą, która jest międzynarodowym punktem odniesienia dla luksusu. To idealne miejsce dla pasjonatów golfa, w okolicy znajduje się wiele pól golfowych. Co więcej, jako mieszkaniec tego kompleksu, możesz również cieszyć się specjalnym traktowaniem w Klubie Golfowym El Chaparral.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 111 m2

odległość od plaży: 0,75 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia tarasu

39 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

4

liczba kondygnacji w nieruchomości

1

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

nie

termin zakończenia budowy

2024

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

21 km

Wyróżniki oferty

ARCHITEKTURA

Nowoczesne budownictwo

BASEN

Basen typu infinity

RELAKS

Bogata strefa wsólna

KOMFORT

Przestrzenne pomieszczenia

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Fuengirola - idealne miejsce do życia i na wakacje na Costa del Sol

Fuengirola nie tylko oferuje typową dla wielkich centrów turystycznych infrastrukturę, na którą składają się: zadbane plaże, hotele, bary, restauracje, dyskoteki, obiekty sportowe, port jachtowy czy zachwycająca promenada. Miasto ma bogatą, sięgającą czasów antycznych historię. Pozostałością po minionych wiekach jest imponująca, wzniesiona przez Maurów na wzgórzu twierdza - Castillo Sohail. Miasto słynie też z pięknego, przystosowanego dla zagrożonych wyginięciem gatunków ZOO, w którym stworzono dla egzotycznych zwierząt prawdziwy las tropikalny. Bardzo dobry dojazd do lotniska w Maladze oraz bogata infrastruktura sprawiają, że popularna Fungirola jest odpowiednią lokalizacją na inwestycję w apartament przeznaczony na wynajem, a jej okoliczne, malownicze wzgórza są idealnym miejscem na luksusowy dom w Hiszpanii.