Wróć

Hiszpania

W urokliwej dolinie Las Colinas de Campoamor

Las Colinas de Campoamor to cudowna dolina, usytuowana na południe od Alicante, na wybrzeżu Costa Blanca, o powierzchni 330 hektarów, położona pomiędzy pięknymi wzgórzami, z widokiem na morze. To obszar pełen zieleni i ścieżek krajobrazowych położony wśród plantacji cytryn i pomarańczy, wprost idealne miejsce na odpoczynek od codzienności.

Wielokrotnie wyróżniane, malowniczo położone, nowoczesne pole golfowe z 18 dołkami czyni to miejsce znanym w okolicy, nie tylko wśród fanów tego sportu. Las Colinas to także idealne miejsce dla miłośników sportu i odnowy biologicznej, ponieważ dysponuje świetnie wyposażoną siłownią, basenem o powierzchni 250m2, kortami tenisowymi i strefą wellness z bogatą ofertą zabiegów. Nie bez przyczyny nazywane jest małym rajem. Jest to projekt o niedużej gęstości zabudowy, zintegrowany z otoczeniem, hołdujący zasadzie poszanowania środowiska. Dla tego kompleksu został opracowany przez zespół z Politechniki w Walencji, specjalny plan działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska, przewidujący m.in. niski poziom hałasu oraz wykorzystanie rodzimych gatunków drzew i innych roślin przy kształtowaniu krajobrazu. Ponadto zachowano 200.000 m2 obszaru naturalnego oraz ścieżek krajobrazowych wśród rodzimej roślinności.

Właściciele nieruchomości położonych w Las Colinas mogą również korzystać z ekskluzywnego Beach Clubu w Campoamor – miasteczku portowym o śródziemnomorskim charakterze z piękną plażą Playa de Campoamor i zatoczkami Cala de Campoamor i Caleta de la Glea, które kuszą krystalicznie czystą, turkusową wodą. W okolicy Campoamor znajdują się także trzy inne położone w pięknym otoczeniu pola golfowe oraz wiele plaż i zatoczek idealnych zarówno dla wielbicieli sportów wodnych jak i tych, którzy potrzebują chwili relaksu w promieniach słońca. Ponadto będą oni mogli rozkoszować się śródziemnomorską kuchnią tego regionu, bogactwem lokalnych smaków i aromatów. Okolica otaczająca dolinę, jest równie zachwycająca. Regiony Alicante oraz Murcji charakteryzują się bogactwem naturalnym, pięknymi podlegającymi ochronie obszarami, rezerwatami oraz parkami przyrody, takimi jak Salinas de Santa Pola, El Honda oraz Isla de Tabarca. Las Colinas de Campoamor cieszy się światową reputacją w zakresie m.in. wysokich standardów swoich usług, projektów nieruchomości, dbania o środowisko naturalne oraz doskonałego pola golfowego.

Zapraszamy na rekonesans po tym malowniczym miejscu.