Wróć

Nieruchomości

Z widokiem na raj

Bardzo ważnym elementem przy wyborze nieruchomości w Hiszpanii są niesamowite widoki. Panorama oglądana z tarasu, z okien w sypialni, w salonie, czy z basenu jest często kluczowym elementem projektu architektonicznego domów na hiszpańskim wybrzeżu, często stanowiąc "kropkę na i" przy podejmowaniu decyzji co do wyboru konkretnej nieruchomości przez naszych Klientów.

Podczas wakacji spędzanych w Hiszpanii zachwycają nas piękne krajobrazy. Robimy zdjęcia, by móc potem wracać do cudownych widoków. Piękny krajobraz relaksuje umysł, wycisza, buduje nastrój, wprowadza element równowagi oraz spokoju do codziennego życia. Chcemy, by dana chwila trwała wieczność. Niemożliwe? Jest na to sposób. W La Única sprawiamy, że nasi Klienci zatrzymują cudowne widoki na zawsze.

Bardzo ważnym elementem przy wyborze nieruchomości w Hiszpanii są niesamowite panoramiczne widoki, z tarasu, z okna w sypialni, salonu, łazienki czy z basenu. To one budują nastrój panujący w domu. Architekci w Hiszpanii dbają o to projektując w domach duże okna od podłogi do sufitu, tym samym zapraszając do przestrzeni jak najwięcej naturalnego światła oraz śródziemnomorski krajobraz. Jednym z niesamowitych wrażeń jest kąpiel w basenie typu Infinity z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Hiszpańskie wybrzeże kryje w sobie przepiękne krajobrazowe perły, wille usytuowane w sercu pola golfowego, z panoramicznymi widokami na Morze Śródziemne oraz pole golfowe, nieruchomości oferujące fantastyczne widoki jednocześnie na góry, jak również na morze, a nawet zapierającą dech w piersiach panoramę na Cieśninę Gibraltarską i północne wybrzeże Afryki.

Dlatego też, dokonując selekcji domów do portfolio La Única, wybieramy tylko takie nieruchomości,  których cudowny widok jest ich nieodzownym elementem, a właściciel nieruchomości wraz z jej zakupem staje się jego posiadaczem na stałe. To z nami Klienci mają możliwość zrobienia rekonesansu po hiszpańskim wybrzeżu, tak żeby móc zobaczyć oraz wybrać widok, który towarzyszył im będzie podczas niesamowitych momentów spędzanych w ich przyszłym hiszpańskim domu.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze widoki z okien nieruchomości znajdujących się w naszym portfolio. 

Panoramiczny widok na Morze Śródziemne z domu położonego na skale w Cabo de Palos, na wybrzeżu Costa Calida w Hiszpanii. Jest to majestatyczna willa zlokalizowana w pierwszej linii brzegowej, ze znakomitą panoramą na Morze Śródziemne oraz na latarnię morską, będącymi znakami rozpoznawczymi tej niecodziennej inwestycji. Projekt architektoniczny willi doskonale wykorzystuje jej unikalne położenie, a z niemalże każdego zakątka domu rozciąga się wspaniały widok na morze, zapewniając poczucie komfortu, prywatności oraz relaksu na hiszpańskim wybrzeżu.

Otwarta panorama Morza Śródziemnego tak z ogromnych, ponad stumetrowych tarasów, jak i z wnętrza mieszkalnego poprzez wyjątkowo duże przeszklenia. Apartamenty są położone w pierwszej linii brzegowej w Esteponie, na Costa del Sol. Jest to piękny, nowoczesny projekt, nad samym brzegiem Morza Śródziemnego. Inwestycja łączy w sobie niezwykle ciekawą bryłę, bezpośrednie, wygodne (na odcisk palca) wyjście na plażę oraz bardzo przestronnie i nowocześnie zaprojektowane wnętrza. Została zaplanowana z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Spektakularne widoki na Morze Śródziemne z basenu typu Infinity w nieruchomości położonej w miejscowości Fuengirola, na Costa del Sol. Jest to wyjątkowa willa, zaprojektowana w awangardowym stylu, której głównym założeniem projektu architektonicznego było wypełnienie przestrzeni naturalnym światłem we wszystkich porach roku. Niezwykłość usytuowania oraz rozkładu nieruchomości sprawia, że jest ona ekskluzywnym i unikalnym projektem, zarówno pod względem architektury, jak i tego co kryje się na zewnątrz.