Wróć

Hiszpania

Życie w Marbelli w rytmie Soul

Czy można mieć wszystko, co potrzebne do relaksu na hiszpańskim wybrzeżu, w zasięgu ręki?

Bliskość pola golfowego Santa Clara, 3 km do plaży o drobnym, miękkim piasku oraz znane Beach Cluby w okolicy (Trocadero Arena, Nikki Beach, La Plage Casanis), nie wspominając o 3 min autem do centrum Marbelli, gdzie czekają światowej klasy restauracje, eleganckie butiki, znane nocne kluby, a jednocześnie „nie wychodząc z domu” poczucie relaksu, spokoju i wachlarz przyjemności dla duszy i ciała?

Taki jest właśnie położony na wybrzeżu Costa del Sol, we wschodniej części Marbelli, luksusowy koncept mieszkalny Soul.

Idea

Całość konceptu ma na celu stworzenie zrelaksowanego stylu życia w wymarzonej lokalizacji i z dala od zgiełku codzienności. Stąd zarówno projekt architektoniczny, lokalizacja, jak też szereg udogodnień mają za zadanie sprawić, by mieszkańcy mogli cieszyć się życiem na hiszpańskim wybrzeżu.

Architektura

Projekt został starannie przemyślany tak, aby uzyskać efekt równowagi i balansu. Naturalne akcenty jak bujna roślinność w ogrodach, woda w basenach, elementy skalne wzdłuż ścian, pomagają zintegrować kompleks z otoczeniem. Przy projektowaniu terenów zielonych wykorzystano rodzime gatunki flory, a do ogrodów wkomponowane zostały aromatyczne rośliny, zamieniając spacer w zmysłowe przeżycie. W zależności od gustów oraz potrzeb w kompleksie można znaleźć różnorodne formy budownictwa od domów po apartamenty, które charakteryzuje otwarty plan przestrzeni, duże tarasy, poczucie życia w śródziemnomorskim otoczeniu.

Jak wygląda codzienne życie w Soul?

Koncept kładzie nacisk na poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę, stąd oferuje swoim mieszkańcom usługi concierge, które szczególnie przydają się osobom nie hiszpańskojęzycznym, gdy chcą np. zamówić wizytę u dentysty czy zarezerwować stolik w restauracji. Różnorodne udogodnienia umożliwiające relaks w śródziemnomorskim klimacie takie jak duże odkryte baseny, kryty basen z podgrzewaną wodą- szczególnie przydatny zimą, spa, pokój do jogi/ ćwiczeń z trenerem personalnym, siłownia, przestrzeń do pracy co – working area, a także cafeteria – idealna do spotkań ze znajomymi. Jednym słowem wszystko by czerpać radość z życia na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol.

Spokojne, skłaniające do refleksji, ale też z wyjątkowym, wyrazistym charakterem – takie jest właśnie życie w rytmie Soul.