Wróć

Nieruchomości

Oaza relaksu

Hiszpania jest znana nie tylko z pięknej słonecznej pogody, niesamowitych krajobrazów, ciepłego morza, smacznej kuchni, ale też jest jednym z największych rynków kosmetycznych w Europie. To tu w ekspresowym tempie wprowadza się najnowsze trendy w sferze fitness, welness and beauty, oraz szeroko rozumianych usług pielęgnacji ciała i duszy. To właśnie do Hiszpanii jeździ się na relaksujący urlop typu spa, gdzie w śródziemnomorskim krajobrazie "ładuje się akumulatory" na cały rok.

Najnowsze trendy pokazują, że przestajemy tak bardzo koncentrować się na urodzie, natomiast ważniejsze jest dla nas dobre samopoczucie, wypoczęty i zrelaksowany organizm, co przekłada się oczywiście na nasz stan psychiczny oraz wizualny aspekt naszej osoby. Wypoczęte ciało to uśmiech na twarzy, rozluźniona postawa i promienna cera. A wszystko to, po odpowiednim przygotowaniu, możemy uzyskać w domowym zaciszu.

Najnowsze tendencje wieszczą powrót ku naturze oraz jak najczęstsze obcowanie z przyrodą, niezbędnym remedium na wiele dolegliwości. Dlatego też, jednym z najpopularniejszych ostatnio trendów są wyjazdy na wakacyjne spa, gdzie w jednym miejscu łączy się bliskość natury, piękne krajobrazy oraz bogate zaplecze welness. Klienci La Única mogą mieć natomiast taki urlop przez cały rok, u siebie w domu, na hiszpańskim wybrzeżu.

Większość nieruchomości w portfolio La Única posiada możliwość personalizacji domu, wedle życzenia właściciela o sale fitness, pomieszczenia do uprawiania jogi, pokoje relaksu, basen czy domowe spa. Decydując się na nieruchomość w tak cudownym krajobrazie, warto wykorzystać potencjał przestrzeni adaptując ją tak, żeby pobyt w niej sprawiał nam oraz naszym najbliższym jak najwięcej przyjemności i radości, a także stwarzał możliwości do poprawy zdrowia oraz wyglądu.

Wśród nadchodzących trendów pojawiły się domowe oazy relaksu. Korzystamy coraz rzadziej z publicznych miejsc, na rzecz domowej przestrzeni, w której staramy się stworzyć prywatną oazę wypoczynku. To właśnie w domowym zaciszu marzymy o tym, żeby się zrelaksować, odprężyć, naładować pozytywną energią. Najlepiej więc mieć wszystko pod ręką, tak żeby każdy z domowników mógł skorzystać z siłowni, jacuzzi, domowego spa wtedy, gdy ma na to ochotę. Również na hiszpańskim wybrzeżu.

Poniżej prezentujemy niektóre z pomysłów zastosowanych w nieruchomościach należących do naszego portfolio.